This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Oct 26 4:21:52 2020 / +0000 GMT

cikli mujorpershendetje jam 19 vjeqare dhe kam problem me menstruacionet nuk e di pse po me vin aq shpesh qdo dy jav ndodh qe me vin a bon mem tregu se pse mundet me ndodh?

 

 


Post date: 2020-09-13 07:47:17
Post date GMT: 2020-09-13 07:47:17
Post modified date: 2020-09-13 07:47:17
Post modified date GMT: 2020-09-13 07:47:17

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com