cikli mujor

cikli mujor

pershendetje jam 19 vjeqare dhe kam problem me menstruacionet nuk e di pse po me vin aq shpesh qdo dy jav ndodh qe me vin a bon mem tregu se pse mundet me ndodh?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: