Shtatzanija

Shtatzanija

prsh Jom 22vjeqare jom e martume qe 4 vjet ms i kam pas gjth me regull edhe mujin qe shkoj i kam pas veq tri dit kam pas vjellje mas ni jave skom oreks qe te ha senet e amla si kana nuk me bjen nermen qe te ha kam ber test me ka dal negativ a ka munsi qe te jem shtazan?

         

Një koment për “Shtatzanija”

  1. Adelina Nikolla - Mjeke e pergjithshme says:

    Pershendetje ne lidhje me pyetjen tuaj mundesia e nje shtatzanie ekziston dhe keto shenja mund te jene si pasoj e saj. Do ju keshilloja qe ta perserisnit testin sepse shpesh here kua ai behet pas disa ditesh del negativ sespe niveli i hormoneve akoma nuk eshte rritur ne nivelet qe duhet per te dale pozitiv Gjithashtu do ju keshilloja qe te benit dhe nje konsulte me gjinekologun per ta konfirmuar kete gj.
    ju uroj dite te mbare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: