Cikli

Cikli

Perdhendetje
Pershendetje une kam bere seks me 18 korrik edhe mas 1 muje me 16 gusht me erdhen mustracionet dhe normal i kam pas te rregull mustracionet 5 dit tani ka plot 46 dit se sme vin mustracionet po une skam bere seks nga data 18 korrik hiq dhe mua me kan ardh ni her mustacione dhe tash nuk me kan ardh kam dhembje shpine edhe barku posht kam pas stres ket muaj shum dhe jam ka nervoz kam pi edhe do hapa per dhembje koke
Desha te pyes nese masturbon 2-3 para se met ardh dit ose 1 jav para se me ardh a mund te shtyhen dit ju lutem me ndihmoni po kam frik se jamPershendetje une kam bere seks me 18 korrik edhe mas 1 muje me 16 gusht me erdhen mustracionet dhe tani ka plot 46 dit se sme vin mustracionet po une skam bere seks nga data 18 korrik hiq dhe mua me kan ardh ni her mustacione dhe tash nuk me kan ardh kam dhembje shpine edhe barku posht mund te me ndhimoni mos jam shtazan shtatzan

         

Një koment për “Cikli”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju nuk mudeni të jeni shtatëzanë nëse nuk keni pasur marrëdhënje sexuale.Nuk ka njohuri që maturbimi e qregullon ciklin.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: