Chat

Chat

prsh a mundem me dit pse nuk kam mundesi te filloj biseden online me psikologen kur ajo eshte online? Si funksionon kjo chati?

         

2 komente për “Chat”

  1. admin says:

    Pershendetje. Chati online eshte i hapur për sherbime ditëve të martë dhe te mërkure nga ora 21:00 deri ne ora 22:00. Gjate kesaj kohe ju mund te hyni ne faqen tonë http://www.nukjevet.net dhe ne momentet kur Psikologet tane te jene online ju mund te klikoni chatin dhe te bisedoni. Shpresojme te ju kemi ndihmua.Për cdo sqarim tjetër te nevojshem ju lutem te na shkruani. Dite te mbare.
    Stafi NUKJEVET.

    1. une says:

      Kur u dhez drita e gjelbert te psikologu une fillova me i shkrujt po nuk me kthej mesazh rreth pytjes po veq si mesazhe automatike. prandaj po them

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: