Chat

Chat

Qysh muj me bisedu ne chat kur pe preki bisedo me psikologun po mi qet do apsione tjera me shkrujt emrin , email, dhe po i jap por spo ben ?

         

Një koment për “Chat”

  1. admin says:

    Pershendetje me psikologet ne chat ju mund te bisedoni ne momentin kur drita e gjelbert eshte e ndezur prane online chatit.Orarin per ditet se kur psikologet jane online ne chat mund ta ndjekin ne facebook.
    Faleminderit
    Me respekt stafi NUKJEVET.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: