CELULITI

CELULITI

Prsh pune te palodhshme ju kisha lut me ma gjet ni zhgjidhje kom shum celulit komve edhe dhimbje kom kjon 22vjeqe me pesh jom 60kg

         

Një koment për “CELULITI”

 1. MD. Dialeta Dauti says:

  E nderuar
  Sa i perket dhimjes nuk mundem te ve ndonje diagnoze .duhet te paraqiteni tek mjeku,kurse sai perket strijeve jane pasoje e pelcitjes se lekures kur lekura humb elasticitetin e vet ne rastet e rritjes,shtimit te peshes ose dhe shtatezanise,
  Tani ne klinikat estetike ka disa metpoda te zbutjes se tyre por nuk ka zhdukje 100 %
  Strijet me teper duhet te parandalohen se sa te trajtohen!
  Me nderime

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: