boshllek

boshllek

Pershendetje faleminderit per mundsine qe e ofroni per mu shpreh
Po du mja fillu me tregu qe shum keq jam tu ndje koht e fundit nkrrjt senet si per nga shoqnia qe mkan harru me ni far mnyre njona prej shoqeve ma te ngushta qe deri frik jena kon tpandashme skena dal pa njana tjetren edhe tash edhe kur tbojna nplan me dal un jam e fundit qe thirrna prej tynev ky sen pom pengon shum edhe ikum than po se pranon munohet mu fajtore mem bo apo nashta tasht osht ajo koha qe pe kuptojshe qe kerkan nuk e ki ngat vetit kur tu duhen ata ty a un jam kan ndit ma te veshtira i ka pas e un tash mu trajtu nket mnyr prej saj qeky sen pom pengon
Tjetri sen qe pom rri nkrye osht se kur pja nisi mu njoftu me dikan nuk e di pse ni jav shkon mir krejt okej njaven e dyt prishet krejt qekjo pom ban mu ndje sikur se jam person i deshtum veq qeky sen pom rri nmen sun po perqendrona as spo di qka me bo as kurgjo
edhe niher faleminderit shumm❤️

         

Një koment për “boshllek”

 1. Selvije Izeti says:

  Pershendetje,
  Te faleiminderit q e ke ndare shqetesimin tend me ne
  Shume studime tregojne se te kesh miq te mire prane vetes eshte shume e shendetshme si ne aspektin psikologjik edhe ate fizik. Ka disa lloje te miqësive. Disa janë jetëshkurtër, disa super argëtuese dhe ka nga ato speciale që vërtet duam të zgjasim gjithmone, pr a te kemi nje ose dy-tri shoqe te ngushta. Ndërsa koha kalon, mund të jetë e lehtë për miqësitë të zbehet. Ruajtja e miqësive afatgjata kërkon angazhim dhe dashuri nga të dy palët, praandaj t’i nuk duhet te presesh qe shoqet te te therrasin gjithmone, duhesh edhe ti t e jesh e perfshire dhe e perkushtuar ne shoqeri. Ju mund t’i mbani miqtë tuaj përgjithmonë përmes komunikimit dhe vizitave të rregullta dhe duke pasur besim dhe mbeshtetje te njera tjetra.
  Sa I perket pjese tjeter, ku ju mendoni se mund te jeni person deshtum, duhet te punoni me shume ne vetbesimin dhe vetvleresimin tuaj. Pa dyshim qe secili nga ne nuk eshte perfekt, por sigurisht qe secili nga ne kemi gjera te veqanta, prandaj fokusohu ne vlerat e tua, nese nje jave shkon gjithqka mire, kjo mund te shkoj edhe shume me gjate, sepse ti je po ajo e njejta qe ishe ne javen e pare. Beso me shume ne vete dhe lejo qe gjarat te rrjedhin natyrshem.

  Suksese,
  Selvi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: