blertA

blertA

ckm jam blerta me ka ndodur dicka e keqe dhe du te vras veten si mund ta bej sepse jam jashtezakonisht shumee e lodhur dhe e deshperuar

         

Një koment për “blertA”

 1. admin says:

  Pershendetje Blerta,

  Faleminderit per besimin e treguar duke na u drejtuar ne.
  Do te te luteshim te na shkruash pak me gjate per problematiken tende. Cfare eshte ajo gje qe ju ka shkaktuar kete reagim kaq te forte?
  Menjehere ne do ja dergojme ekspertit perkates shqetesimin tend dhe do te marresh nje pergjigje.
  Jemi ketu per ty!

  Gjithe te mirat,
  Stafi NukJeVet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: