This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri Oct 23 22:11:03 2020 / +0000 GMT

BlaaJam. Nje tip shum i mbyllur ne vetvete me pelqen shum vetmia nuk kam shoqeri dhe mendoj qe nuk. Me do asnj nuk kam besim. Te askush.

Mundoem tua plotsoj njerzve cdo gje ato i bon te lumtur prap asnj nuk esh i knaqut me mua gjith sendet i marr me. Stres dhe nervoz. Nuk hapem me tjeret sepse kam frik mos me largojn nga vetja jam. Me komplekse dhe kam frik te flas. Ne qoft se nje njeri me ofendon aty e mbaj mendjen nonstop nuk ndiem as pak reat shpirterisht

 

 


Post date: 2020-09-15 11:05:21
Post date GMT: 2020-09-15 11:05:21
Post modified date: 2020-09-29 07:28:33
Post modified date GMT: 2020-09-29 07:28:33

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com