Blaa

Blaa

Jam. Nje tip shum i mbyllur ne vetvete me pelqen shum vetmia nuk kam shoqeri dhe mendoj qe nuk. Me do asnj nuk kam besim. Te askush.
Mundoem tua plotsoj njerzve cdo gje ato i bon te lumtur prap asnj nuk esh i knaqut me mua gjith sendet i marr me. Stres dhe nervoz. Nuk hapem me tjeret sepse kam frik mos me largojn nga vetja jam. Me komplekse dhe kam frik te flas. Ne qoft se nje njeri me ofendon aty e mbaj mendjen nonstop nuk ndiem as pak reat shpirterisht

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: