This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri Oct 23 21:37:43 2020 / +0000 GMT

Biseksualizmi


Pershendjetje jam nje djal 22 vjeqar, deshta nje spjegim rreth punes se bisekualizmit gjithmon me kan terhekur femrat dhe vazhdojn mem terhek dhe i pelqej 100% meshum por eshte nje koh kur eksitohem me porno gay dhe bej biseda erotike me djem kam nje account fake ku kam friendsa gay ne aplikacion snapchat, por masi e mbaroj matsurbimin kthehem ne vetvete dhe vazhdoj me i urrejt dhe e fshi at account, ne te vertet un i urrej gayt,lesbiket dhe kto llojet tjera te seksit po eshte nje kohe kur ndjehem keshtu dhe shum kohe e shkurt, A ka sherim puna e biseksualizmit sepse sdua te jem keshtu si jam edhe pse kam pasur mardhanie me djem 2 here. A ka ndonje menyr te largohem nga keto ndjenja te tmerrshme perfundimisht, Te jem plotsisht Straight. Kerkoj patjeter nje pergjigje Te lutem.. Ju faleminderit per mirkuptim.
Post date: 2020-08-31 05:44:21
Post date GMT: 2020-08-31 05:44:21
Post modified date: 2020-08-31 05:44:21
Post modified date GMT: 2020-08-31 05:44:21
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com