Bised permes shikimeve

Bised permes shikimeve

Prsh desha te ju pyes a ekziston dashuria permes shikimeve pa folur fare thjesht me shikime?

         

Një koment për “Bised permes shikimeve”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Ne te kaluaren (para kohes se internetit) njerezit kane komunikuar permes letrave. Ne ato kohe, e vetmja mundesi e komunikimit ne mes te qifiti, ka qene ne kete forme. Shkembimi i mesazheve dhe shkrimeve eshte nje menyre e te njohurit te tjetri dhe duke ndare gjera me tjetrin mund te lindin edhe ndjenja te forta dashurije.
  Por ne rastin konkret, do ishte me rendesi te na tregoje nese e ke takuar live ndonjeher kete person? Apo, nese e din se kush eshte, ne cilen shkolle eshte? ku banon etj.? Do ishte mire qe te mos lidheshe emocionalisht me dike per te cilin nuk ke informata te mjaftueshme.
  Na shkruaj prap po pate nevoje.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: