benga

benga

pershendetje. kam nje shenje kaft ose beng prej lindjes ne anen e majt mas veshit, po diqka po me doket qe ka fillu sikur mem mbledh dhe mua po me doket sikur ka nis me u rrit. qfar te bej te shkoj te mjeku i lekures. a esht ma mir me hjek me oparacion apo qfar me thoni ju. klm ju pershendesh, pres pergjiegjeje.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: