belbezimi

belbezimi

Pershendetje jam nje vajz 15 vjeqare dhe jam ne klas te 9.dhe kam nje problem te madh lidhur me te foluren pse kur jam ne klas dhe e them nje mesim me ze te lart belbezoj shum e kur jam ne shtepi edhe pse e lexoj me ze te lart nuk belbezoj fare
A eshte per shkak te stresit a po ndonje gje tjeter ju lutem me ndihmoni sa me shpejt
Faleminderit

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: