Aritmia

Aritmia

Pershendetje kam nje problema kam cdo dit si rrahje zemre sikur me hidhet dicka ne zemr dhe me bllokon frymen ne ate moment ndjej qe rrahjet ndrydhojn ndalon si rrahje te humbura dhe kur i kam pas kto shqetsime kam ber vizit se Kisha me shum cdo minut doktori SME t’ha cfra Jan po me dha Vagostabyl per te pir Tani po me ndodh prap me pak por e ndjej jam lodh nga vizitat e zemres kam ber shum e sedi si ta largoj ket me ndimoni sa me shpejt pgj ju faleminderit

         

Një koment për “Aritmia”

  1. Dardan Kocinaj says:

    Çrregullimet e ritmit te zemres, ashtu si ju i pershruani jane Ekatrasitola. Megjithate duhet te evidentohen me EKG sepse ka lloje te ndryshme. Normalisht qe situatat stresuese jane jonte favorshme prandaj mundohuni qe te minimizoni stresin. Ju keshillojmenqe te vizitoheni te Mjeku Familjar i cili do te ju udhezoj fillimisht te Kardiologu i cili do te ju vizitoje me EKG dhe pastaj do te ketkoj ekzaminime shtese.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: