ANONIM

ANONIM

Kam nje vajz 8 vjeqare vitin e kaluar ka pas vjellje gati 4 her ne dit 2 muj tash nuk vjell mo po i dhem koka e kam pasur ne shum mjek gjithashtu edhe ne hoxhallar edhe analizat te gjitha mir i ka krejt arsya osht qe nuk don me nejt n shkoll sidomos vet

         

Një koment për “ANONIM”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Duhet te konsultoheni me pediatrin dhe psikologun lidhur me problemet e vajzes

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: