Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/ankthi-opsesiv/
Export date: Mon Feb 18 15:12:06 2019 / +0000 GMT

ankthi opsesiv


Prsh un ka tre muaj qe vuaj nga ankthi opsesiv gjithcka e ka zanafillen ne femijerin time kur isha i vogel rreth moshes 6-7 vjec kisha shum frik naten kur flija me behej sikur degjoja zera jasht me dukej sikur dicka ishte posht krevatit tim por gjithcka me von u zhduk dhe nuk km degjuar kurr me zera po tani jam fiksuar keq duke lexuar ne internet per semundje psiqike me ka hy frika e ankthi e rri e vras mendjen gjith diten nga frika e ndonje semundje edhe pse e di qe ankthi ne vetvete nuk eshht nje semundje le te themi pres ndonje kshill
Post date: 2018-08-10 10:20:15
Post date GMT: 2018-08-10 10:20:15

Post modified date: 2018-08-27 11:06:04
Post modified date GMT: 2018-08-27 11:06:04

Export date: Mon Feb 18 15:12:06 2019 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com