Ankthi, Mendimet e Keqija

Ankthi, Mendimet e Keqija

Pershendetje, ju lutemi a mund te me jep pergjigje dikush lidhur me kete, ka rreth 2 viteve qe kam simptoma te ankthit, dhe jam duke u ndjer teper keq, kam therje te krahut nga ana e majta, frymarrje te shpesht, dhembje shpine dhe kraherori, ju lutemi nese dikush mund te me orientoj se qfare te veproje pasi qe jam duke jetuar shume keq po ashtu eshe mendimet e keqija sidomos pas kesaj ngjarjw te termetit qe ka ndodhur koheve te fundit jam shume i lenduar dhe kam frike.

         

Një koment për “Ankthi, Mendimet e Keqija”

  1. Mirjeta says:

    Pershendetje dhe un kam keto probleme mos u shqetso inshallah te kalon

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: