Ankthi jam shum keq

Ankthi jam shum keq

Pershendetje jm nj vajz 18vjec vuj na ankthi km 10muj km ber psikoterapi asgje mora dhe Mjekim km 12ditt qe I pi asgje me duket sikur ilacet me kan shtu m keq ankthin 2 3 diret e para qesh mir tani jm be po illoj o zot t lutem m jepni I zgjidhje sdi ca tbej ma km vrlm rrafje zemre km frik tdal na shpia

         

2 komente për “Ankthi jam shum keq”

 1. e lenduara says:

  Te kuptoi cka ndien se dhe un e kam kalu dhe po e kaloi per momentin per mendin tim shko te ndonje psikolog tjeter pasi ndoshta ai ku ke qen ti nk ka qen shum profesional perderisa te ka keqsu nk ka dit me te trajtu po me e rendesishme eshte ti te ndihmosh veten mos e ler ankthin te mund Provo te dalesh sa me shum ngs shtepia ne menyr qe te heqesh friken sepse frika hiqet duke u perballur me te .nise diten me energji bej vrap apo edhe ushtrime fizike ne shtepi aq sa ti e ndien te nevojshme ne momentin kur ke ankth mundohu mos ta mbash mendjen aty po te merresh me pun te gatuash dicka apo te pastrosh dicka po ne detaje me te vogla mua mka ndihmuar disi prandaj provoje un e kuptoi dhimbjen tende prandaj te uroj me gjith zmr tia dalesh gjith te mirat

 2. admin says:

  Pershendetje,
  Te falenderojme qe ke nda me ne brengen e juaj. Pyetja juaj i eshte derguar ekspertit perkates, ne nderkohe te ftojme te shikosh nje video rreth ankthit ne linkun me poshte.
  Gjtiha te mirat
  Stafi i Nukjevet

  https://www.youtube.com/watch?v=F4UhvKLu8GU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: