ankthi depresioni

ankthi depresioni

pershedentje jam 20 vjeqar tash e 8 muaj po mar barna kunder ankthit dhe depresionit po tash nuk pe mar njo komplet po veq gjys e pom hup koncentrimi diqysh sikur po me meren met humbje ekujlibrit pse ndodh kjo

         

Një koment për “ankthi depresioni”

  1. klaudio says:

    Duhet te thuash se nga cfare filloj gjithe kjo. Kam vuajt nga kjo semundje dhe une perreth 8 muaj shikoja nje lajm ne televizor qe vdiq njeri nga zemra dhe mendoja se mos e kisha dhe une. Mendoja se mos kisha probleme me zemren kaluan disa muaj dhe akoma e njejta gje pasaj mendova qe po tisha i semure me zemer sdo kisha jetuar me shum se disa muaj por kaluan 8 muaj dhe atje thash po tkisha problem me zemren do kisha vdek. Jan thjesht mendime koti ne mendjen tone vazhdo shoqerohu me njerez qe tbejn t ndjehesh mire qe argetohesh shprehu dikujt. Mos e lejo mendjen te mposhti kur ti je gjall akoma dhe je shendoshe e mire. Thjesht shprehu dikujt e nxirri ato gjera ne koke…. po te ishe i semure nga dicka nuk mendon se do ishe perkeqesuar gjendja e trupit

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: