Ankthi/Depresioni

Ankthi/Depresioni

Te nderuar,

jam i interesuar te bej nje terapi CBT (Cognitive Behavoiral Therapy) per ankthi, a mundeni te me rekomandoni ndonje psikolog/e qe eshte i/e specializuar ne kete fushe?

Ne baze te asaj qfare kam kerkuar ne google, pash se nje psikologe me emrin Ardiana Shala qenka e specializuar ne kete lemi, mirepo spo kam se si te bij ne kontakt pasi qe nuk po arrij t’ia gjej te dhenat. Nese i keni te dhenat e saj, a mundeni me mi tregu.

Me respekt!

         

Një koment për “Ankthi/Depresioni”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar. Te pergezojme per vendimin qe te kerkosh ndihme profesionale per problemet me te cilat je duke u ballafaquar.
    Per te ruajtur privatesine tuaj dhe te psikologut, ju lutem na shkruani nje email ne pyetjet@nukjevet.net, dhe aty do shkembejme me shume informacioe per psikologet te specializuar ne CBT, qe mund te ju dalin ndihme.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: