Ankthi

Ankthi

Ju lutem a ka mundesi te me tregoni ku duhet te drejtohem per keshillim psikologjik, vuaj nga ankthi! Kisha pase deshire qe ti zberthej problemet e mija ne psikoterapi.

         

3 komente pĂ«r “Ankthi”

 1. Anonymous says:

  ankthi krijohet vetem nga mendimet e tua,mendja rgjistron dhe perpunon cdo gje qe ndodh reth teje ,mundohu te mos i mendosh gjate ” problemet ;;jane vec mendime te krijuara nga mendja jote ,e djeshmja iku nuk existon me e nesermja nuk ka ardh akoma per cfare shqetesohesh.kerko ne internet dhe medito dmth qetesohu .mundohu te rish vetem pa menduar asgje dhe mer fryme thelle dhe shpesh.frymemarja e thelle dhe e shpeshte dhe qetesia jane ilaci i ankthit.

 2. Anonim says:

  Pershendetje.. Mos u fokuso tek mendimet negative dhe injoroji ato gjithmone sepse sa me shume qe te merresh me to, aq me shume “merren” ato me ty. Mendo dhe fokusohu vetem tek mendimet pozitive.
  Gjithe te mirat. 🙂

 3. Vahide Morina - Psikologe says:

  Pershendetje Dea,

  Te falemidnerit qe na ke shkruar dhe ke ndare shqetesimin tend me neve.
  Kisha dashur te dije me shume per ty dhe shqetesimet tua, por gjithsesi ke bere mire qe na je
  drejtuar. Mund ta vizitosh faqen tone per artikuj qe mund te tendihmojne, te bisedosh ne live chat me
  ndonjerin nga ekpertet e faqes, ose te lutem vizito edhe linkun per burimet tjera te mbeshtetjes:
  http://nukjevet.net/sherbime-tjera-te-ndihmes-2/
  Une te pershendes dhe te ftoj te me shrkuash prap, nese e ndjene te nevojshme te bisedojme.

  Sinqerisht,
  Vahidja

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: