Ankthi

Ankthi

Pershendetje stafi nuk je vet vuaj nga ankthi qe 6 muaj jam shum keq qdo dit nga nje dhimbje e re qdo dot pa lumturi pa gzim qdo dit veq me te keqen mendoj mvje sikur jam ne ender mvje sikur nuk njoh dot as veten familjaret me duken si tpanjohur nfakt i njoh te gjith , nfillim isha shum keq saqe veq qaja veq mendoja keq dhe kisha shtrengim ne fyt dhe marrje mendsh , lodhje sngrihesha dot ne kembe mendoja qe do bije dhimbje koke sedi nga krejt dhimbjet pastaj isha 3 jave ne gjermani per vizit tek motra per 3 jave mu largua tadh perseri jam ne ankth perseri njejt ju lutem ndonje keshille se kam frike se po cmendem

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: