Ankthi

Ankthi

Pershendetje jam nje djal i kam 21 vjet kohet e fundit pe kom ni problem nuk e di pse ka dit nganjeher kam problem me rraje te zemres edhe qysh jom tu nejt shum qet ose jom tu fol me dikon kur merret fryma mrreh zemra si shpejt po nuk zgjat shum veq e di qe pom kap shum pldh hiq spe kuptoj pse a kom ankth a qka nuk e di

         

Një koment për “Ankthi”

 1. admin says:

  Pershendetje Rinor,
  Faliminderit qe na ke shkruar dhe te pergezojme qe ke kerkuar ndihme per problemin me te ciln po ballafaqohesh.
  Me poshte po te dergojme linkun e nje video ligjerate e cila i spjegon gjitha simpotomat e anlkthit dhe si ti menaxhojme ato.
  https://www.youtube.com/watch?v=F4UhvKLu8GU

  Nese ke pyetje shtese na shkruaj prap.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: