This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri Oct 23 21:43:45 2020 / +0000 GMT

ankthipersh.. kam dy jave qe ndihem i cuditshem jam i mrz gjat gjith kohes nuk me jepet te bej gjera qe dikur i beja me qef apo skam deshir per gjerat qe dikur i doja me duken pa emocion, dhe nuk po arrij te kuptoj veten jam mir apo thjesht me esht fixuar mua sikur sjam mirr por e shikoj qe dicka nuk shkon me mua ,, ju lutem mund te me ktheni nje prgj?

 

 


Post date: 2020-09-13 07:45:55
Post date GMT: 2020-09-13 07:45:55
Post modified date: 2020-09-13 07:45:55
Post modified date GMT: 2020-09-13 07:45:55

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com