ankthi

ankthi

persh.. kam dy jave qe ndihem i cuditshem jam i mrz gjat gjith kohes nuk me jepet te bej gjera qe dikur i beja me qef apo skam deshir per gjerat qe dikur i doja me duken pa emocion, dhe nuk po arrij te kuptoj veten jam mir apo thjesht me esht fixuar mua sikur sjam mirr por e shikoj qe dicka nuk shkon me mua ,, ju lutem mund te me ktheni nje prgj?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: