This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Wed Sep 30 7:21:19 2020 / +0000 GMT

ankthi


pershendet jam 37 vjeqare dhe qe 1 muaj kam probleme me paniken ...a mund ta kuroj vet apo duhet domosdo te perdor Antidepressiva ju lutem me kshilloni.
Post date: 2020-07-29 13:32:02
Post date GMT: 2020-07-29 13:32:02
Post modified date: 2020-07-29 13:32:02
Post modified date GMT: 2020-07-29 13:32:02
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com