This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Wed Sep 30 5:50:16 2020 / +0000 GMT

ankthipershendet jam 37 vjeqare dhe qe 1 muaj kam probleme me paniken ...a mund ta kuroj vet apo duhet domosdo te perdor Antidepressiva ju lutem me kshilloni.

 

 


Post date: 2020-07-29 13:32:02
Post date GMT: 2020-07-29 13:32:02
Post modified date: 2020-07-29 13:32:02
Post modified date GMT: 2020-07-29 13:32:02

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com