ankthi

ankthi

pershendet jam 37 vjeqare dhe qe 1 muaj kam probleme me paniken …a mund ta kuroj vet apo duhet domosdo te perdor Antidepressiva ju lutem me kshilloni.

         

Një koment për “ankthi”

 1. admin says:

  Pershendetje Tina dhe faleminderit qe na ke shkruar.

  Nese keto probleme i ke vetem ne kohen e pundit me nje ndihme adekuate mund te kalohen pa ilaqe.
  Ne vijim po te dergojme nje link te nje video ligjerata qe e kemi pregaditur ne, dhe urojme te gjeshe disa teknika si ta menaxhosh situaten sa me mire.

  https://www.youtube.com/watch?v=F4UhvKLu8GU

  Nese ke nevoje per ndihme na shkruaj prap.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: