ankthi

ankthi

Prsh si zgjohem ne mengjes kam shterngim ne fyt se di si me spjgu si me qen tum pengu diqka ndjej lodhje kam pasur ankth me duket me eshte shfaqur nentor vitin e kaluar me eshte nderpre frymarrja te gjitha me kan ndodhur tani me duket sikur qdo gja me eshte shembur nuk ndjej asigjo kam qen naper spitale me kan qitur hapa tani jam duke perdorur elicea 5 mg me ka ndihmuar pak amo ,,,si me pas nfyt diqka kur te perbina si me qen tum ndal diqka se di kjo gjendje tani eshte shum e rand se edhe corona virus spo kem rrugdalje kush ka qen kit situat te pakten shkruni najsend se jam keq pom dhemb koka si mos me qen , e imja ftyra pom pihet dhimbje stomaku marramendje dhimbje ,trupit se di a eshte kush nkyt gjendje te veshtir ,,,shpresoj te kaloj eshte shum veshtir me jetu kshtu

         

3 komente për “ankthi”

  1. CC says:

    Edhe un e kam tnjejtin problem besoj qe kjo osht nga ankthi sepse analizat mkan dal super por po kem perseri shtrengim nfyt dhe po mrri diqka ne fyt

  2. Lorii says:

    Edhe une e kam tnjejtin problem me duket se nga ankthi shfaqet kjo simptom po kam frig edhe vet nuk e di. Aju ka kalu juve se mua aspak

  3. Roni says:

    Edhe un kam te njejten gje , pas nje vizitr te oringologu pash qe mund te kem teroide edhe bajame ,shkaku korones skam pas mundesi me bo analizat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: