Ankth dhe depresion

Ankth dhe depresion

pershendetje, jam nje djale 22 vjeqar dhe qe 4 muaj jam ne depresion dhe ankth kam probleme me stomakun, veshtiresi ne frymarrje me doket sikur spo mushna me frym sa duhet ndihna i lodht ton kohen, jom kejt bosh qaq jom i kputun qe as me kajt spo muj menxi qe foli kom probleme edhe me fol ndjehna i pavlere skom hiq vullnet mendja mu ka trubullu kejt i shoh tjert tu dal knaqen un 22 vjet tu nejt mshel nshpi thom nven qe me dal me pas vullnet me punu me dal mu njoftu me ndonje vajz kjo mbon mu ni i pashprese thom vetmeveti jom 1 deshtak i keq, merzitna shum qe jom kit gjendje ket gjendje e kam pasur edhe para 6 vjete por me eshte kthyer prap per shkak se qe nga mosha e pubertetit jeta jem u kan totalisht e deshtune si shkak i 1 problemi me akne te renda qe e kam pasur gjithmon neja nshpi nuk dilsha kurr u merzitsha qe mkan dal aq shum akne dhe ky stres me ka quar tek kjo gjendje tash ne moshen 22 vjeqare perseri jom ra kit gjendje dhe jom dorzu totalisht nuk di se qka me ba ju kisha lut per ndonje keshill si te orientohem

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: