Ankth

Ankth

Pershendetje,jam nje djal 15 vjeçar dhe ka nje kohe(2 muaj) qe po kaloj nje kohe te veshtire.Kam non stop ne mendje mendime te tipit:Kush jam une? Kush jane keta qe me rrethojne? Vazhdimisht mendoj si te flej e jo si te vazhdoj jeten,pasi qe nuk kam motiv per asgje. nuk kam probleme familjare e as financiare,dhe shoqerine e kam shume te mire , por nuk e di se çfare kam.Menyra e vetme qe mi largu per ni koh t shkurter keto mendime qe jom tu e perdor eshte ushtrimet fizike dhe ndegjimi i muzikes me ze te larte.
Ju lutem me ndihmoni!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: