This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jun 25 8:21:33 2019 / +0000 GMT

AlmaPershendetje a ka mundesi te me ndihmoni ne pytjen time. Kam dhimbje ne fund te barkut dhe te shpines, ndonjeher e ndiej veten te lodhur, kam ber testin hcg ne gjak me dol negativ, po ashtu e perserita ne shtepi me dol negativ megjithate un kam koh edhe 6 dit per periodat e ardhshme a mund te jem shtatzan ???

 

 


Post date: 2018-05-08 14:39:01
Post date GMT: 2018-05-08 14:39:01
Post modified date: 2018-05-08 14:39:01
Post modified date GMT: 2018-05-08 14:39:01

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com