Alma

Alma

Pershendetje a ka mundesi te me ndihmoni ne pytjen time. Kam dhimbje ne fund te barkut dhe te shpines, ndonjeher e ndiej veten te lodhur, kam ber testin hcg ne gjak me dol negativ, po ashtu e perserita ne shtepi me dol negativ megjithate un kam koh edhe 6 dit per periodat e ardhshme a mund te jem shtatzan ???

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: