Alergjia

Alergjia

kete pyetje kam per dermatologun , kan filluar te me dalin disa akne ne fetyre po me mledhin si bardh por ne fillim behen te kuqe pastaj kur ti preki qe me i hek qesin qelb ose gjak , a mundet me qene alergji kjo apo duhet te beje kontrolle tek mjeku dermatologu? ju lutem me ktheni pergjigjje.

         

4 komente për “Alergjia”

 1. Anonymous says:

  Jo edhe pse nuk po e di moshen po supozoj qe jane akne ose infeksion i lekures. Anadj gjithsesi duhet te lajmerohen sa nuk jane keqesuar me teper. Dr.Allma

 2. shyqria says:

  mardhenje e par me nje femer pra humbja e virgjinitet a mundet mos mepas gjakderdhje per kete deshta me pyt gjinekologun

 3. gane says:

  doktoresh fjala eshte per nje femij 9 muajsh e cila ka stafillokok ne fyt dhe ka simptome te shfaqura ne lekur me puqrra te kuqe une isha ne klinik por per fat te keq ju nuk ishit e ne tejter mjeke i ka dhan antibijotik dhe ende nuk ka ndryshime ju kisha lut te ma jepni nje pergjigje ose te di ku te ju gjej ndonje kontakt se eshet urgjent se kjo bakterje thuhet se eshte e rrezikshme ju lutem ja nr i telit 049876806 ose me dergoni pergjigjen nepermjet kesaj faqje ose me dergo numrin tuaj qe te ju kontaktoj faliminderit shum

 4. Anonymous says:

  Eshte e vertet kjo ndodh por zakonizht Alergjia ndodh nga stina e veres domethen kur Celin lulet

  …eni Sinaj 10 vjec

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: