Aktivitet

Aktivitet

Prsh jam 21 vjeqar po ju shkruaj per nje problem.gjat ushtrimeve ne fitnes po kam marramendje qfar mund te jet fhe pas perfundimit tushtrimeve i zbeht shum

         

Një koment për “Aktivitet”

 1. admin says:

  Pershendetje Leo dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Ka disa shkaktare qe mund te ndikojne ne marramendje ne kushtet qe pershkruarn.
  Se pari: a ke marramendje vetem kur shkon ne fitnes, apo edhe gjate aktiviteteve tjera?
  Do ishte mire ta kontrollosh tensionin e gjakut (p.sh nese e ke tensionin e ulet)
  Te ndodhe te shkosh ne fitnes pa ngren?
  Te keshillojme te beshe nje vizite te mjeku familjar, i cili do i beje gjitha analizat e duhura dhe do e gjeni shkakun qe te krijon keto simptoma.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: