Ajlinbota

Ajlinbota

Pershendetje,jam nene e 1 vajze 3 vjece,po bej 1 vit qe i kam hequr gjirin por jo me larg se para 2 javesh( ne periudhen e ovulimit) vura re qe kisha qumesht. Shtatzane nuk jam. Po behem merak cfare mund te jete. Faleminderit per kohen tuaj.

         

Një koment për “Ajlinbota”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nese nuk e keni bebin ne gji.,prap mund te kete rrjedhje.Vizito Gjinekologun primarisht dhe ju rekomandon qka tutje.

    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: