A mundem te jem prekur nga kanceri

A mundem te jem prekur nga kanceri

Pershendetje
Ju lutem sa ma shpejt nje pergjigjje
Me ka dal posht gushes nofulles dicka si kokerr gunge e vogel dhe ngapak me shkakton dhimbje jam shume ne merak ta di cfare eshte mendoj mos eshte puqerr pasi kam shume probleme me to dhe jam adoleshente po ne internet ishin simptoma kanceri😥

Faleminderit!

         

Një koment për “A mundem te jem prekur nga kanceri”

  1. admin says:

    Pershendetje,

    Te falenderoj qe na keni kontakaatur. Cilat jane arsyet qe mendoni se mund te keni kancer? Nuk eshte mire te besoni cdo qe qe shkruhet ne internet, pasi keto jane ceshtje qe duhe diskutuar vetem me ekspertet e fushes. Nese deshironi te ndoheni me e qete atehere shkoni beni nje vizite mjekesore me nje mjek dermatolog qe t’ju ekzaminoj nga afer dhe te merrni nje pergjigje te sigurte dhe ndihmuese. Gjithe te mirat.

    Stafi Nuk Je Vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: