A mund te ngelesh shtatzene e virgjer.

A mund te ngelesh shtatzene e virgjer.

Pershendetje, jam nje vajze 20 vjece , jam shume e shqetsuar sepse kam degjuar se edhe nje vajze e virgjer mund te ngelet shtatzene, un dhe i dashuri im , nuk kemi kryer mardhenje, por ai me ka prekur ne organin gjenital me penisin e tij, vetem tek buzet e vagines, a ka mundesi te ngeljes shtatzene , ju lutem me tregoni, edhe nese nuk eshte derdhur sperma por nje leng , qe del para spermes, apo edhe nese eshte derdhur sperma ???

         

Një koment për “A mund te ngelesh shtatzene e virgjer.”

  1. Anonim says:

    Jo nuk mundesh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: