A mund te kem mbetur shtatzene?

A mund te kem mbetur shtatzene?

Para 4 muajve kam kryer mardhenie dhe ciklet me kan ardh regullisht edhe 2 dit mbas mardhenies me erdhi cikli …por ndihem shum e fryr dhe nena me ka folur se edhe n shtatezani mun te vin periodat…testi me doli negativ por perseri dyshoj…ju lumtem mund te me ndihmoni jam shum ne stres…

         

Një koment për “A mund te kem mbetur shtatzene?”

  1. Elida Gjata says:

    Nuk je shtatzene, rri e qete. Po te ishe 4 muajshe, do e vije re patjeter. Nuk ndodh qe 4 muaj te vije cikli rregullisht e te jeni shtatzene.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: