a ka dikush qe e ka provu metoden e balonit gastrik

a ka dikush qe e ka provu metoden e balonit gastrik

Pershendetje kerkoj ndihm nga ju .. a ka dikush qe e ka provu metoden e balonit gastrik , ose ndonje i aferm i juaj .. Ju lutem me tregoni a ka ndonje rrezik dhe dhimbje a diqka .

         

Një koment për “a ka dikush qe e ka provu metoden e balonit gastrik”

 1. Dardan Kocinaj says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na keni shkruar.

  Baloni gastrik funksionon ne parimin e ndjenjes se ngopjes sepse i aplikuar ze vend ne pjesen e lukthit. Zakonisht ka menyra paraprake per tentim humbje ne peshe. Humbja ne peshe vie kur rregullohet marja e materieve ushqyese dhe shpenzimi i tyre.
  Prandaj nese me vemendje e studioni kete me ndihmen e profesionisteve ju do te mund qe te permiresoni stilin e juaj te jeteses dhd te ushqimit dhe te arrini peshen e duhur ne menyre natyrore.
  Gjithe te mirat,
  Dr.Dardani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: