A Jam Shtatzen

A Jam Shtatzen

Pershendetje kam nje pytje mujin e kaluar kisha ciklin menstrual me daten 31 janar ka dy dit qe me jan vonuar gjithmon me vin nje me heret i kamber sot dy teste dhe dalin negativ a keni ndojne pergjegjje
Faleminderit per mirkuptim 😊

         

Një koment për “A Jam Shtatzen”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse testet janë negative ,ju nuk mund të jeni shtatëzanë. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: