A jam shtatzane

A jam shtatzane

Pershendetje, jam nje vajze 17 vjece. Kam kryer maredhenie seksuale me te dashurin tim dy here brenda nje jave dhe kemi perdorur masa mbrojtese, heren e dyte ne fund ai e hoqe kondomin dhe penetroi brenda meje, ne nje cast atij iu duk sikur u prish por ne fakt nuk doli sperm ose mund te kishte dal nje pike mjaft e vogel, nese ka dalur aq a ka mundesi te kem ngelur shtatzane? Gjithashtu vuaj nga kistet ovariane dhe ka disa muaj qe kam ndaluar kurimin me kontraceptive. A ndikojne keto tek kjo gje?

         

Një koment për “A jam shtatzane”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Si ju e shpjegoni situatën ,mundsitë janë minimale apo fare për shtatëzani eventuale.Ndërsa kurimi i cistave bahet me konttraceptiv,kështu që në rregull jeni Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: