a ishte ni shtatzani e deshtuar

a ishte ni shtatzani e deshtuar

Pasi qe mu vonuan menstracionet 10 dit dhe gjat gjith asaj kohe kisha dhimbje ne fund te barkut sikur dicka tem shkputet u ndjesha shum e fryr ne bark dhe shum shpesh shkojsha ne banjo dhe shum ndjesha lodhje bera testin dy her dhe me doli pozitiv por sod pas dy diteve me erdhen menstracionet dhe ne momentin qe me erdhen menstracionet gjith ato dhimta u heken po mkan ardhur shum pak teper pak jo si cdo her qeter (edhe dhimta prej momentit qe u lajmruan u heken krejt edhe pse qerat hera gjith kom dhimbje gjat dites se par si pas jush a ka gjasa te jem shtatzan edhe pse mu lajmrun menstracionet apo ishte ni shtatzani e deshtuar {test i rrem)

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: