This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jan 22 21:20:19 2019 / +0000 GMT

A e kam humbur virgjeriinDje kam mastrubuar pak si me forc te madhe,ne klitoris por pa futur asgje ne vagin vetem klitorisin,por kur shkova ne banjo pash nje pik gjaku te kuq,mora pasqyren aty ishte himeni por jo i prrkur i bardh,dhe tash kam nje shqetsim

Kam humbur vigjerin apo jo? Ju kisha lutur te me tregoni!

 

 


Post date: 2018-06-13 12:29:25
Post date GMT: 2018-06-13 12:29:25
Post modified date: 2018-06-13 12:29:25
Post modified date GMT: 2018-06-13 12:29:25

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com