A e kam humbur virgjeriin

A e kam humbur virgjeriin

Dje kam mastrubuar pak si me forc te madhe,ne klitoris por pa futur asgje ne vagin vetem klitorisin,por kur shkova ne banjo pash nje pik gjaku te kuq,mora pasqyren aty ishte himeni por jo i prrkur i bardh,dhe tash kam nje shqetsim
Kam humbur vigjerin apo jo? Ju kisha lutur te me tregoni!

         

2 komente për “A e kam humbur virgjeriin”

  1. gio says:

    jo thjesht ke ferkuar me forcc cipa ndodhet brenda jo jasht e dashur !

  2. Bruno says:

    Perderisa nuk ke penetruar brenda nuk te ka ikur virgjeria. Thjesht do jesh gervishtur ngaqe je masturbuar fort

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: