98

98

Pershendetje! Kur kam kryer marredhenie per here te pare nuk me ka dal hemoragji as dhimbje nuk kam pasur pas disa marredheniesh kam ndjer shum dhimbje dhe ate dite me doli shum pak hemoragji a eshte normale kjo ? Mund te ndodhe dicka e tille sepse kisha 2 dit qe me kishin ndaluar menstruacionet dhe se kuptoj pse ishte ajo dhimbje dhe pak henoragji

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: