ankthi

ankthi

Cilat jan analizat qe mundet te kryhen per ta vertetuar se a eshte ankthi gjrnetik

         

Një koment për “ankthi”

  1. Bylyre Serjanaj says:

    Pershendetje,
    Se pari te ftoj te shkruash ne lidhje me nevojen tende per te vertetuar nese eshte ankthi gjenetik. Duket sikur te shqeteson dicka dhe eshte e nevojshme per ty/ ose dike qe ti njeh, te kryerit e nje analize. A ke deshire te flasesh ne lidhje me kete shqetesim? Ankthi eshte i trajtueshem dhe te sugjeroj te punosh me simptomat dhe jo me faktin nese eshte e trasheguar apo jo. Ndihu i lire te me rishkruash perseri, dhe ne do jemi ketu me deshiren per te ndihmuar.
    Te uroj gjithe te mirat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: