mos mbushja me oksigjen

mos mbushja me oksigjen

PERSHENDETJE!
Dua te ndaj nje shqetesim me ju,
Qe eshte mos mbushja me oksigjen eshte hera e trete qe me ndodh ne nje afat kohor pasi u karantinuam ne marsin e kaluar pas kesaj hera e dyte ishte para 2 javesh dhe hera e trete Data /3/4/2021
Hera e tret po me zgjat me shume ky siklet!
Bera grafi dy here dhe me dolen mushkrite e pastra,
Une dyshoj tek sekrecionet dyshoj per alergji edhe ankth!
A eshte e mundur te jete dhe zemra ose tiroidet ?

         

3 komente për “mos mbushja me oksigjen”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faleminderit qe ke ndare shqetesimin ketu.
  Pandemia ka sjelle shqetesime kryesisht te lidhura me shendetin por edhe ka shtuar frikrat dhe ankthin ose ka zgjuar probleme ekzistuese. Te rekomandojme qe te besh nje kontroll te pergjithshem per te perjashtuar cdo problem te mundshem organik dhe gjithashtu te ftojme qe te shkruash me teper per menyren sesi ndihesh ne chatin e Nukjevetem.al. Po ju nis chat orarin ku mund te shikoni kur psikologet jane online si dhe nje video sesi mund te vazhdoni chat. https://www.youtube.com/watch?v=ZjcLbXs-QxM
  https://www.nukjevetem.al/chat-orari/
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vet

  1. Indrit says:

   Faleminderit qe mu pergjigjet, bera nje analize gjaku
   Dhe dola qe isha alergjik u konsultova dhe me
   Alergologen me dha nje mjekim paraprak
   Pasi duhet bere dhe analiza alergjise qe te
   Shohim cfare me ben alergji.

   1. Keti says:

    Me fal qe te pyes cfare analize gjaku beret qe ju nxori alegjik? Se dhe une e kam kete problemin me frymemarjen kam ber gjithe analizat e gjakut me kane dale mire mushkrit zemra veshka cfo gje ka dale mire..Por prap ka momente qe me ze mbllokimi..Ju cafrs analize beret shkuat te doktori per alergji apo doktor i pergjitheshem .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: